BZD27B4V7P-E3-08
BZD27B4V7P-E3-08 Vishay General Semiconductor - Diodes Division
bzd27bseries.pdf
Виробник: Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Description: DIODE ZENER 4.7V 800MW DO219AB
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: DO-219AB
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -65°C ~ 175°C
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 4.7 V
Impedance (Max) (Zzt): 7 Ohms
Supplier Device Package: DO-219AB (SMF)
Power - Max: 800 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.2 V @ 200 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 10 µA @ 1 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE ZENER 4.7V 800MW DO219AB, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-219AB, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -65°C ~ 175°C, Voltage - Zener (Nom) (Vz): 4.7 V, Impedance (Max) (Zzt): 7 Ohms, Supplier Device Package: DO-219AB (SMF), Power - Max: 800 mW, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.2 V @ 200 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 10 µA @ 1 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BZD27B4V7P-E3-08 BZD27B4V7P-E3-08 Виробник : Vishay Semiconductors bzd27bseries-1090582.pdf Zener Diodes ZENER DIODE SMF 150W Pppm. Uni-Dir