Продукція > EIC > BZG03-C270
BZG03-C270
BZG03-C270 EIC
25bzg03-c220_270.pdf
Виробник: EIC
Zener Diode Single 270V 7% 1000Ohm 3000mW 2-Pin SMA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис BZG03-C270 EIC