Продукція > EIC > BZG03-C30
BZG03-C30
BZG03-C30 EIC
bzg03-c1020-20bzg03-c200.pdf
Виробник: EIC
Zener Diode Single 30V 7% 15Ohm 3000mW 2-Pin SMA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис BZG03-C30 EIC