BZMB1-A50-BT
BZMB1-A50-BT EATON ELECTRIC
Виробник: EATON ELECTRIC
Category: Disconnectors
Description: Power breaker; Poles: 3; screw type; Inom: 50A; IP20; 690VAC; MCCB
Manufacturer series: BZMB1-BT
Current rating: 50A
Max. operating voltage: 690V AC
Short circuit breaking capacity: 25kA
IP rating: IP20
Trade name: MCCB
Type of protection: power breaker
Mounting: screw type
Number of poles: 3
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Disconnectors, Description: Power breaker; Poles: 3; screw type; Inom: 50A; IP20; 690VAC; MCCB, Manufacturer series: BZMB1-BT, Current rating: 50A, Max. operating voltage: 690V AC, Short circuit breaking capacity: 25kA, IP rating: IP20, Trade name: MCCB, Type of protection: power breaker, Mounting: screw type, Number of poles: 3.