BZMB2-A200
BZMB2-A200 EATON ELECTRIC
Виробник: EATON ELECTRIC
Category: Disconnectors
Description: Power breaker; Poles: 3; screw type; Inom: 200A; IP20; 690VAC; BZMB2
Current rating: 200A
Mounting: screw type
Number of poles: 3
IP rating: IP20
Trade name: MCCB
Type of protection: power breaker
Max. operating voltage: 690V AC
Short circuit breaking capacity: 25kA
Manufacturer series: BZMB2
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Disconnectors, Description: Power breaker; Poles: 3; screw type; Inom: 200A; IP20; 690VAC; BZMB2, Current rating: 200A, Mounting: screw type, Number of poles: 3, IP rating: IP20, Trade name: MCCB, Type of protection: power breaker, Max. operating voltage: 690V AC, Short circuit breaking capacity: 25kA, Manufacturer series: BZMB2.