BZMD1-A100-BT
BZMD1-A100-BT EATON ELECTRIC
Виробник: EATON ELECTRIC
Category: Disconnectors
Description: Power breaker; Poles: 3; screw type; Inom: 100A; IP20; 690VAC; MCCB
Mounting: screw type
Manufacturer series: BZMD1-BT
Type of protection: power breaker
Trade name: MCCB
IP rating: IP20
Number of poles: 3
Current rating: 100A
Max. operating voltage: 690V AC
Short circuit breaking capacity: 15kA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Disconnectors, Description: Power breaker; Poles: 3; screw type; Inom: 100A; IP20; 690VAC; MCCB, Mounting: screw type, Manufacturer series: BZMD1-BT, Type of protection: power breaker, Trade name: MCCB, IP rating: IP20, Number of poles: 3, Current rating: 100A, Max. operating voltage: 690V AC, Short circuit breaking capacity: 15kA.