BZMD1-A80-BT
BZMD1-A80-BT EATON ELECTRIC
Виробник: EATON ELECTRIC
Category: Disconnectors
Description: Power breaker; Poles: 3; screw type; Inom: 80A; IP20; 690VAC; MCCB
Number of poles: 3
Current rating: 80A
Max. operating voltage: 690V AC
Написати відгук
Category: Disconnectors, Description: Power breaker; Poles: 3; screw type; Inom: 80A; IP20; 690VAC; MCCB, Mounting: screw type, Manufacturer series: BZMD1-BT, Type of protection: power breaker, Trade name: MCCB, IP rating: IP20, Number of poles: 3, Current rating: 80A, Max. operating voltage: 690V AC, Short circuit breaking capacity: 15kA.