Продукція > EIC > BZT03-C110
BZT03-C110
BZT03-C110 EIC
bzt03c_.pdf
Виробник: EIC
Zener Diode Single 110V 5% 250Ohm 3250mW 2-Pin DO-41
Написати відгук
Технічний опис BZT03-C110 EIC