BZT03-C33
BZT03-C33 EIC Semiconductor
bzt03c_.pdf
Виробник: EIC Semiconductor
Zener Diode Single 33V 6% 15Ohm 3250mW 2-Pin DO-41
на замовлення 4 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції BZT03-C33
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BZT03-C33 BZT03-C33 Виробник : EIC bzt03c_.pdf Zener Diode Single 33V 6% 15Ohm 3250mW 2-Pin DO-41