Продукція > EIC > BZT03-C82
BZT03-C82
BZT03-C82 EIC
bzt03c_.pdf
Виробник: EIC
Zener Diode Single 82V 6% 100Ohm 3250mW 2-Pin DO-41
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис BZT03-C82 EIC