BZT03C220
Код товару: 22325
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Діоди, діодні мости, стабілітрони > Стабілітрони
Написати відгук
Технічний опис BZT03C220
  • DIODE, ZENER, 220V, 3.25W
  • Voltage Vz:220V
  • Test Current:2mA
  • Max Power Dissipation:1.3W
  • Termination Type:Axial Leaded
  • Case Style:SOD-57
  • No. of Pins:2
  • Device Marking:BZT03-C220
  • Diode Type:Zener
  • External Diameter:3.81mm
  • External Length / Height:4.57mm
  • Forward Current:0.5A
  • Max Power Dissipation Ptot:3.25W
  • Resistance Rz:750ohm
  • Tolerance:5%
  • Zener Current:5mA
Інші пропозиції BZT03C220
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BZT03-C220 BZT03-C220 Виробник : EIC Semiconductor bzt03c_.pdf Zener Diode Single 220V 6% 750Ohm 3250mW 2-Pin DO-41