Продукція > EIC > BZT03-C36
BZT03-C36
BZT03-C36 EIC
bzt03c_.pdf
Виробник: EIC
Zener Diode Single 36V 6% 40Ohm 3250mW 2-Pin DO-41
Написати відгук
Технічний опис BZT03-C36 EIC