BZT03C39
Код товару: 32037
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Діоди, діодні мости, стабілітрони > Стабілітрони
Написати відгук
Інші пропозиції BZT03C39
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BZT03-C39 BZT03-C39 Виробник : EIC Semiconductor bzt03c_.pdf Zener Diode Single 39V 5% 40Ohm 3250mW 2-Pin DO-41