Продукція > BZT > BZT03C75
BZT03C75
Виробник:
на замовлення 5690 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис BZT03C75
Zener Diode Single 75V 6% 100Ohm 3250mW 2-Pin DO-41.
Інші пропозиції BZT03C75
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BZT03-C75 BZT03-C75 Виробник : EIC bzt03c_.pdf Zener Diode Single 75V 6% 100Ohm 3250mW 2-Pin DO-41