Продукція > BZT > BZT03C7V5
BZT03C7V5
Виробник:
на замовлення 1440 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис BZT03C7V5
7.5V, 3.25W, SOD-57 Група товару: Стабілітрони Од. вим: шт.
Інші пропозиції BZT03C7V5
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BZT03-C7V5 BZT03-C7V5 Виробник : EIC Semiconductor bzt03c_.pdf Zener Diode Single 7.5V 6% 2Ohm 3250mW 2-Pin DO-41
товару немає в наявності
BZT03-C7V5 Виробник : NXP BZT03.pdf 7.5V, 3.25W, SOD-57 Група товару: Стабілітрони Од. вим: шт