BZT03D33-TAP
BZT03D33-TAP Vishay General Semiconductor - Diodes Division
bzt03.pdf
Виробник: Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Description: TVS DIODE 25.8VWM 47.5VC SOD57
Packaging: Tape & Box (TB)
Tolerance: ±6.06%
Package / Case: SOD-57, Axial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: 175°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 33 V
Impedance (Max) (Zzt): 15 Ohms
Supplier Device Package: SOD-57
Part Status: Obsolete
Power - Max: 1.3 W
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.2 V @ 500 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 1 µA @ 24 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TVS DIODE 25.8VWM 47.5VC SOD57, Packaging: Tape & Box (TB), Tolerance: ±6.06%, Package / Case: SOD-57, Axial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: 175°C (TJ), Voltage - Zener (Nom) (Vz): 33 V, Impedance (Max) (Zzt): 15 Ohms, Supplier Device Package: SOD-57, Part Status: Obsolete, Power - Max: 1.3 W, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.2 V @ 500 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 1 µA @ 24 V.
Інші пропозиції BZT03D33-TAP
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BZT03D33-TAP BZT03D33-TAP Виробник : Vishay Semiconductors bzt03-103124.pdf Zener Diodes 33 Volt 600W 10%