BZT52B12
BZT52B12 Diotec Semiconductor
bzt52b2v4.pdf
Виробник: Diotec Semiconductor
Diode Zener Single 12V 2% 500mW 2-Pin SOD-123F T/R
на замовлення 8900 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE ZENER 12V 500MW SOD123, Tolerance: ±2%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SOD-123, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ), Voltage - Zener (Nom) (Vz): 12 V, Impedance (Max) (Zzt): 25 Ohms, Supplier Device Package: SOD-123, Part Status: Active, Power - Max: 500 mW, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 8 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BZT52B12 BZT52B12 Виробник : NextGen Components BZT52B12S002WH.pdf Description: DIODE ZENER 12V 500mW SOD-123
Tolerance: ±2%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SOD-123
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: 150°C (TJ)
Supplier Device Package: SOD-123
Кількість Ціна
BZT52B12 BZT52B12 Виробник : Good-Ark Semiconductor BZT52Bxxx.pdf Description: DIODE ZENER 12V 500MW SOD123
Tolerance: ±2%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: SOD-123
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 12 V
Impedance (Max) (Zzt): 25 Ohms
Part Status: Active
Power - Max: 500 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 8 V
Мінімальне замовлення: 34
BZT52B12 BZT52B12 Виробник : Diotec Semiconductor BZT52Bxxx.pdf bzt52b2v4.pdf BZT52B12S002WH.pdf BZT52B2V4%20SERIES_F15.pdf Zener Diodes Zener, SOD-123F, 12V, 0.5W, 2%
Мінімальне замовлення: 29
BZT52B12 BZT52B12 Виробник : Diotec Semiconductor bzt52b2v4.pdf Description: DIODE ZENER 12V 500MW SOD123F
Tolerance: ±2%
Packaging: Bulk
Package / Case: SOD-123F
Operating Temperature: -50°C ~ 150°C (TJ)
Impedance (Max) (Zzt): 30 Ohms
Supplier Device Package: SOD-123F
Power - Max: 500 mW
Мінімальне замовлення: 24
BZT52B12 BZT52B12 Виробник : Diotec Semiconductor bzt52b2v4.pdf Diode Zener Single 12V 2% 500mW 2-Pin SOD-123F T/R
BZT52B12 BZT52B12 Виробник : Shenzhen Slkormicro Semicon Co., Ltd. BZT52Bxxx.pdf bzt52b2v4.pdf BZT52B12S002WH.pdf BZT52B2V4%20SERIES_F15.pdf Description: INDEPENDENT TYPE 11.76V~12.24V 3
Packaging: Tape & Reel (TR)
товару немає в наявності
BZT52B12 BZT52B12 Виробник : Taiwan Semiconductor BZT52Bxxx.pdf bzt52b2v4.pdf BZT52B12S002WH.pdf BZT52B2V4%20SERIES_F15.pdf Zener Diodes 12 Volt 410mW 2%
товару немає в наявності
BZT52B12 BZT52B12 Виробник : Rectron bzt52b2v4-bzt52b43-1396027.pdf Zener Diodes 12 V 500 mW SOD-123 5% Zener
Packaging: Cut Tape (CT)
BZT52B12 BZT52B12 Виробник : Taiwan Semiconductor Corporation BZT52B2V4%20SERIES_F15.pdf Description: DIODE ZENER 12V 500MW SOD123F
Tolerance: ±2%
Package / Case: SOD-123F
Impedance (Max) (Zzt): 25 Ohms
Power - Max: 500 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1 V @ 10 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 90 nA @ 8 V
Tolerance: ±2%
Impedance (Max) (Zzt): 25 Ohms
Part Status: Active
Power - Max: 500 mW
BZT52B12 BZT52B12 Виробник : Rectron bzt52bxx_series.pdf Diode Zener Single 12V 2% 500mW 2-Pin SOD-123