BZT52C13
BZT52C13 Good-Ark Semiconductor
BZT52Cxxx.pdf
Виробник: Good-Ark Semiconductor
Description: DIODE ZENER 13V 500MW SOD123
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±6.54%
Package / Case: SOD-123
Mounting Type: Surface Mount
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 13 V
Impedance (Max) (Zzt): 30 Ohms
Supplier Device Package: SOD-123
Power - Max: 500 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 8 V
на замовлення 6000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: INDEPENDENT TYPE 12.4V~14.1V 500, Tolerance: ±6.54%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SOD-123, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ), Voltage - Zener (Nom) (Vz): 13 V, Impedance (Max) (Zzt): 30 Ohms, Supplier Device Package: SOD-123, Power - Max: 500 mW, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 8 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BZT52C13 BZT52C13 Виробник : NextGen Components BZT52C131S00WI.pdf Description: DIODE ZENER 13V 500MW SOD123
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Package / Case: SOD-123
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C
Impedance (Max) (Zzt): 35 Ohms
Power - Max: 500 mW
Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 10 V
Кількість Ціна
BZT52C13 BZT52C13 Виробник : Shenzhen Slkormicro Semicon Co., Ltd. 5399_BZT52C13%20SOD-123.PDF Description: INDEPENDENT TYPE 12.4V~14.1V 500
Tolerance: ±6.54%
Packaging: Cut Tape (CT)
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ)
Impedance (Max) (Zzt): 30 Ohms
Power - Max: 500 mW
Мінімальне замовлення: 50
BZT52C13 BZT52C13 Виробник : Good-Ark Semiconductor BZT52Cxxx.pdf Description: DIODE ZENER 13V 500MW SOD123
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±6.54%
Impedance (Max) (Zzt): 30 Ohms
Power - Max: 500 mW
Мінімальне замовлення: 37
BZT52C13 BZT52C13 Виробник : DIOTEC SEMICONDUCTOR bzt52c2v4.pdf Category: SMD Zener diodes
Description: Diode: Zener; 0.5W; 13V; SMD; reel,tape; SOD123F; single diode
Type of diode: Zener
Power dissipation: 0.5W
Zener voltage: 13V
Kind of package: reel; tape
Case: SOD123F
Mounting: SMD
Tolerance: ±5%
Semiconductor structure: single diode
Manufacturer series: BZT52C
Мінімальне замовлення: 50
BZT52C13 BZT52C13 Виробник : Diotec Semiconductor bzt52c2v4.pdf Description: DIODE ZENER 13V 500MW SOD123F
Packaging: Bulk
Tolerance: ±5%
Package / Case: SOD-123F
Operating Temperature: -50°C ~ 150°C (TJ)
Impedance (Max) (Zzt): 35 Ohms
Supplier Device Package: SOD-123F
Power - Max: 500 mW
Мінімальне замовлення: 31
BZT52C13 BZT52C13 Виробник : Diotec Semiconductor bzt52c2v4.pdf BZT52Cxxx.pdf BZT52C131S00WI.pdf BZT52C2V4%20SERIES_G1804.pdf 5399_BZT52C13%20SOD-123.PDF Zener Diodes Zener, SOD-123F, 13V, 0.5W, 5%
Мінімальне замовлення: 32
BZT52C13 BZT52C13 Виробник : Diotec Semiconductor bzt52c2v4.pdf Diode Zener Single 13V 5% 500mW 2-Pin SOD-123F T/R
BZT52C13 BZT52C13 Виробник : Taiwan Semiconductor bzt52c2v420series_g1804.pdf Zener Diode Single 13V 5% 30Ohm 500mW 2-Pin SOD-123F T/R
товару немає в наявності
товару немає в наявності
BZT52C13 BZT52C13 Виробник : Taiwan Semiconductor Corporation BZT52C2V4%20SERIES_G1804.pdf Description: DIODE ZENER 13V 500MW SOD123F
Tolerance: ±5%
Package / Case: SOD-123F
Impedance (Max) (Zzt): 30 Ohms
Power - Max: 500 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1 V @ 10 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 90 nA @ 8 V
Tolerance: ±6.54%
Impedance (Max) (Zzt): 30 Ohms
Power - Max: 500 mW
BZT52C13 BZT52C13 Виробник : Diodes Incorporated ds18004.pdf Zener Diodes
BZT52C13 BZT52C13 Виробник : Taiwan Semiconductor bzt52c2v4.pdf BZT52Cxxx.pdf BZT52C131S00WI.pdf BZT52C2V4%20SERIES_G1804.pdf 5399_BZT52C13%20SOD-123.PDF Zener Diodes 13 Volt 410mW 5%