BZT52H-A8V2X
BZT52H-A8V2X Nexperia USA Inc.
BZT52H_SER.pdf
Виробник: Nexperia USA Inc.
Description: DIODE ZENER 8.2V 375MW SOD123F
Tolerance: ±1%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SOD-123F
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: 150°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 8.2 V
Impedance (Max) (Zzt): 10 Ohms
Supplier Device Package: SOD-123F
Power - Max: 375 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 700 nA @ 5 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE ZENER 8.2V 375MW SOD123F, Tolerance: ±1%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SOD-123F, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: 150°C (TJ), Voltage - Zener (Nom) (Vz): 8.2 V, Impedance (Max) (Zzt): 10 Ohms, Supplier Device Package: SOD-123F, Power - Max: 375 mW, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 700 nA @ 5 V.