Продукція > PHILIPS > BZV55-C4V3_115115
BZV55-C4V3_115115
BZV55-C4V3_115115 Philips
PHGLS22257-1.pdf?t.download=true&u=5oefqw
Виробник: Philips
Description: NOW NEXPERIA BZV55-C4V3 - ZENER
Packaging: Bulk
Part Status: Active
Tolerance: ±5%
Package / Case: DO-213AC, MINI-MELF, SOD-80
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -65°C ~ 200°C
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 4.3 V
Impedance (Max) (Zzt): 90 Ohms
Supplier Device Package: LLDS; MiniMelf
Power - Max: 500 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 3 µA @ 1 V
Написати відгук
Description: NOW NEXPERIA BZV55-C4V3 - ZENER, Packaging: Bulk, Part Status: Active, Tolerance: ±5%, Package / Case: DO-213AC, MINI-MELF, SOD-80, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -65°C ~ 200°C, Voltage - Zener (Nom) (Vz): 4.3 V, Impedance (Max) (Zzt): 90 Ohms, Supplier Device Package: LLDS; MiniMelf, Power - Max: 500 mW, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 3 µA @ 1 V.