BZV55-C75V
BZV55-C75V Philips
BZV55.pdf
Код товару: 12899
Додати до обраних Обраний товар
Виробник: Philips
Корпус: SOD-80
Напруга стабілізації, Vz: 75 V
Струм стабілізації, Izt: 2mA
Потужність, Pd: 0,4 W
Монтаж: SMD
Температурний коефіцієнт: 80.2mV/K
у наявності 397 шт:
63 шт - склад
30 шт - РАДІОМАГ-Київ
124 шт - РАДІОМАГ-Львів
100 шт - РАДІОМАГ-Харків
80 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
З цим товаром купують
BC856B
Код товару: 2029
BC856,857.pdf
BC856B
Виробник: Infineon
Транзистори > Біполярні PNP
Корпус: SOT-23
fT: 100 MHz
Uке, В: 65 V
Uкб, В: 80 V
Iк, А: 0,1 A
h21,max: 475
89 шт - РАДІОМАГ-Київ
98 шт - РАДІОМАГ-Львів
92 шт - РАДІОМАГ-Харків
41 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 14
PIC16F1936-I/SO
pic16f1936.pdf
PIC16F1936-I/SO
Виробник: Microchip
Мікросхеми > Мікроконтролери
Тип корпуса: SOIC-28
Короткий опис: 8-bit Microcontrollers - MCU 14KB Flash, 512B RAM
Живлення, В: 1,8...5,5 V
Тип ядра: PIC16
Розрядність: 8-Bit
Частота: 32MHz
Робоча температура, °С: -40…+85°C
у наявності: 10 шт
PMBTA42 (транзистор біполярний NPN)
Виробник: NXP
Транзистори > Біполярні NPN
Корпус: SOT-23
fT: 50MHz
Uceo,V: 300 V
Ucbo,V: 300 V
Ic,A: 0,1 A
h21: 40
Монтаж: SMD
12 шт - РАДІОМАГ-Львів
Мінімальне замовлення: 5
BZV55-C51
BZV55.pdf
BZV55-C51
Виробник: YJ
Діоди, діодні мости, стабілітрони > Стабілітрони
Корпус: SOD-80
Напруга стабілізації, Vz: 51 V
Струм стабілізації, Izt: 2mA
Потужність, Pd: 0,4 W
Температурний коефіцієнт: 46.9mV/K
у наявності: 26 шт
26 шт - РАДІОМАГ-Харків
MMBTA92
mmbta92-HOTTECH.pdf
MMBTA92
Виробник: HOTTECH
Транзистори > Біполярні PNP
fT: 50 MHz
Uке, В: 300 V
Uкб, В: 300 V
Iк, А: 0,2 A