BZV85-C3V9
BZV85-C3V9 NXP
BZV85.pdf
Код товару: 23987
Додати до обраних Обраний товар
Виробник: NXP
Корпус: DO-41
Напруга стабілізації, Vz: 3,9 V
Струм стабілізації, Izt: 60mA
Потужність, Pd: 1 W