BZW04-102
BZW04-102 Diotec Semiconductor
bzw045v8.pdf
Виробник: Diotec Semiconductor
Description: TVS DIODE 102VWM 165VC DO15
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: DO-204AC, DO-15, Axial
Mounting Type: Through Hole
Type: Zener
Operating Temperature: -50°C ~ 175°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 2.4A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 102V
Supplier Device Package: DO-15 (DO-204AC)
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 114V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 165V
Power - Peak Pulse: 400W
Power Line Protection: No
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TVS DIODE 102VWM 165VC DO15, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-204AC, DO-15, Axial, Mounting Type: Through Hole, Type: Zener, Operating Temperature: -50°C ~ 175°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 2.4A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 102V, Supplier Device Package: DO-15 (DO-204AC), Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 114V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 165V, Power - Peak Pulse: 400W, Power Line Protection: No.