BZW04-171B B0G
BZW04-171B B0G Taiwan Semiconductor Corporation
BZW04%20SERIES_J2104.pdf
Виробник: Taiwan Semiconductor Corporation
Description: TVS DIODE 171VWM 274VC DO204AL
Packaging: Bulk
Package / Case: DO-204AL, DO-41, Axial
Mounting Type: Through Hole
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 1.5A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 171V
Supplier Device Package: DO-204AL (DO-41)
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 190V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 274V
Power - Peak Pulse: 400W
Power Line Protection: No
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TVS DIODE 171VWM 274VC DO204AL, Packaging: Bulk, Package / Case: DO-204AL, DO-41, Axial, Mounting Type: Through Hole, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 1.5A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 171V, Supplier Device Package: DO-204AL (DO-41), Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 190V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 274V, Power - Peak Pulse: 400W, Power Line Protection: No.