Продукція > EIC > BZX384C56
BZX384C56
BZX384C56 EIC
bzx384c series.pdf
Виробник: EIC
Zener Diode Single 56V 5% 200Ohm 200mW 2-Pin SOD-323
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис BZX384C56 EIC