BZX38450-B39X
BZX38450-B39X Nexperia USA Inc.
BZX38450_SER.pdf
Виробник: Nexperia USA Inc.
Description: DIODE ZENER 39V 300MW SOD323
Tolerance: ±2%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SC-76, SOD-323
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: 150°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 39 V
Impedance (Max) (Zzt): 130 Ohms
Supplier Device Package: SOD-323
Power - Max: 300 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 nA @ 29.6 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE ZENER 39V 300MW SOD323, Tolerance: ±2%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SC-76, SOD-323, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: 150°C (TJ), Voltage - Zener (Nom) (Vz): 39 V, Impedance (Max) (Zzt): 130 Ohms, Supplier Device Package: SOD-323, Power - Max: 300 mW, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 nA @ 29.6 V.
Інші пропозиції BZX38450-B39X
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BZX38450-B39X BZX38450-B39X Виробник : Nexperia BZX38450_SER.pdf Zener Diodes ZENER SOD-323 .3W 39V