Продукція > NEXPERIA > BZX38450-C16F
BZX38450-C16F
BZX38450-C16F NEXPERIA
NEXP-S-A0013328947-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0
Виробник: NEXPERIA
Description: NEXPERIA - BZX38450-C16F - Zener-Diode, 16 V, 300 mW, SC-76, 2 Pin(s), 150 °C, Oberflächenmontage
tariffCode: 85411000
Bauform - Diode: SC-76
rohsCompliant: YES
Diodenmontage: Oberflächenmontage
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: -
usEccn: EAR99
euEccn: NLR
Verlustleistung: 300
Anzahl der Pins: 2
Produktpalette: BZX38450
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Betriebstemperatur, max.: 150
Zener-Spannung, nom.: 16
SVHC: No SVHC (17-Jan-2023)
на замовлення 4995 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 39
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: NEXPERIA - BZX38450-C16F - Zener-Diode, 16 V, 300 mW, SC-76, 2 Pin(s), 150 °C, Oberflächenmontage, tariffCode: 85411000, Bauform - Diode: SC-76, rohsCompliant: YES, Diodenmontage: Oberflächenmontage, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Qualifikation: -, usEccn: EAR99, euEccn: NLR, Verlustleistung: 300, Anzahl der Pins: 2, Produktpalette: BZX38450, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Betriebstemperatur, max.: 150, Zener-Spannung, nom.: 16, SVHC: No SVHC (17-Jan-2023).