Продукція > PHILIPS > BZX585-B4V7
BZX585-B4V7 PHILIPS
Виробник: PHILIPS
SOD-523
на замовлення 6000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SOD-523F, 200MW, 2%, ZENER DIODE, Tolerance: ±2%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SC-79, SOD-523, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: 150°C (TJ), Voltage - Zener (Nom) (Vz): 4.7 V, Impedance (Max) (Zzt): 80 Ohms, Supplier Device Package: SOD-523F, Power - Max: 200 mW, Current - Reverse Leakage @ Vr: 2.7 µA @ 2 V.
Інші пропозиції BZX585-B4V7
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Tolerance: ±2%
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: 150°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 4.7 V
Impedance (Max) (Zzt): 80 Ohms
Supplier Device Package: SOD-523F
Power - Max: 200 mW
Current - Reverse Leakage @ Vr: 2.7 µA @ 2 V