BZX585-B75-QX
BZX585-B75-QX Nexperia USA Inc.
BZX585-Q_SER.pdf
Виробник: Nexperia USA Inc.
Description: DIODE ZENER 75V 300MW SOD523
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±2%
Package / Case: SC-79, SOD-523
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 75 V
Impedance (Max) (Zzt): 255 Ohms
Supplier Device Package: SOD-523
Grade: Automotive
Power - Max: 300 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.1 V @ 100 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 nA @ 52.5 V
Qualification: AEC-Q101
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE ZENER 75V 300MW SOD523, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±2%, Package / Case: SC-79, SOD-523, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ), Voltage - Zener (Nom) (Vz): 75 V, Impedance (Max) (Zzt): 255 Ohms, Supplier Device Package: SOD-523, Grade: Automotive, Power - Max: 300 mW, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.1 V @ 100 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 nA @ 52.5 V, Qualification: AEC-Q101.