Продукція > NEXPERIA > BZX585-C2V4-QX
BZX585-C2V4-QX
BZX585-C2V4-QX Nexperia
BZX585-Q_SER.pdf
Виробник: Nexperia
Zener Diodes ZENER SOD-523 .3W 2.4V
на замовлення 2990 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 18
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: BZX585-C2V4-Q/SOD523/SC-79, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SC-79, SOD-523, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ), Voltage - Zener (Nom) (Vz): 2.4 V, Impedance (Max) (Zzt): 100 Ohms, Supplier Device Package: SOD-523, Grade: Automotive, Power - Max: 300 mW, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.1 V @ 100 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 µA @ 1 V, Qualification: AEC-Q101.
Інші пропозиції BZX585-C2V4-QX
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Tolerance: ±5%
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 2.4 V
Impedance (Max) (Zzt): 100 Ohms
Supplier Device Package: SOD-523
Grade: Automotive
Power - Max: 300 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.1 V @ 100 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 µA @ 1 V