BZX58550-B15X
BZX58550-B15X Nexperia USA Inc.
BZX58550_SER.pdf
Виробник: Nexperia USA Inc.
Description: DIODE ZENER 15V 270MW SOD523
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SC-79, SOD-523
Mounting Type: Surface Mount
Supplier Device Package: SOD-523
Tolerance: ±2%
Operating Temperature: 150°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 15 V
Impedance (Max) (Zzt): 30 Ohms
Power - Max: 270 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 nA @ 11.4 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE ZENER 15V 270MW SOD523, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SC-79, SOD-523, Mounting Type: Surface Mount, Supplier Device Package: SOD-523, Tolerance: ±2%, Operating Temperature: 150°C (TJ), Voltage - Zener (Nom) (Vz): 15 V, Impedance (Max) (Zzt): 30 Ohms, Power - Max: 270 mW, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 nA @ 11.4 V.
Інші пропозиції BZX58550-B15X
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BZX58550-B15X BZX58550-B15X Виробник : Nexperia BZX58550_SER.pdf Zener Diodes ZENER SOD-523 .27W 15V