BZX58550-B47X
BZX58550-B47X Nexperia USA Inc.
BZX58550_SER.pdf
Виробник: Nexperia USA Inc.
Description: BZX58550-B47/SOD523/SC-79
Tolerance: ±2%
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: 150°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 47 V
Impedance (Max) (Zzt): 170 Ohms
Supplier Device Package: SOD-523
Power - Max: 270 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 nA @ 32.9 V
Написати відгук
Description: BZX58550-B47/SOD523/SC-79, Tolerance: ±2%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SC-79, SOD-523, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: 150°C (TJ), Voltage - Zener (Nom) (Vz): 47 V, Impedance (Max) (Zzt): 170 Ohms, Supplier Device Package: SOD-523, Power - Max: 270 mW, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 nA @ 32.9 V.
Інші пропозиції BZX58550-B47X
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BZX58550-B47X BZX58550-B47X Виробник : Nexperia BZX58550_SER.pdf Zener Diodes ZENER SOD-523 .27W 47V