Продукція > NEXPERIA > BZX79-B33,143
BZX79-B33,143
BZX79-B33,143 Nexperia
BZX79.pdf
Виробник: Nexperia
Zener Diodes ZENER SOD-27 .5W 33V
на замовлення 4967 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 24
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE ZENER 33V 400MW ALF2, Tolerance: ±2%, Packaging: Tape & Box (TB), Package / Case: DO-204AH, DO-35, Axial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -65°C ~ 200°C, Voltage - Zener (Nom) (Vz): 33 V, Impedance (Max) (Zzt): 80 Ohms, Supplier Device Package: ALF2, Power - Max: 400 mW, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 nA @ 23.1 V.
Інші пропозиції BZX79-B33,143
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BZX79-B33,143 BZX79-B33,143 Виробник : Nexperia USA Inc. BZX79.pdf Description: DIODE ZENER 33V 400MW ALF2
Tolerance: ±2%
Packaging: Tape & Box (TB)
Package / Case: DO-204AH, DO-35, Axial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -65°C ~ 200°C
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 33 V
Impedance (Max) (Zzt): 80 Ohms
Supplier Device Package: ALF2
Power - Max: 400 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 nA @ 23.1 V