Продукція > BZX > BZX79-B5V1
BZX79-B5V1
Виробник:
на замовлення 7500 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис BZX79-B5V1
Description: DO-35, 500MW, 2%, SMALL SIGNAL Z, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±2%, Package / Case: DO-204AH, DO-35, Axial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ), Voltage - Zener (Nom) (Vz): 5.1 V, Impedance (Max) (Zzt): 60 Ohms, Supplier Device Package: DO-35, Power - Max: 500 mW, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.5 V @ 100 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 2 µA @ 2 V.
Інші пропозиції BZX79-B5V1
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BZX79B5V1 BZX79B2V4%20SERIES_G2304.pdf
BZX79B5V1 BZX79B5V1 Виробник : EIC bzx79bxx.pdf Diode Zener Single 5.1V 2% 500mW 2-Pin DO-35
товару немає в наявності
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±2%
Package / Case: DO-204AH, DO-35, Axial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 5.1 V
Impedance (Max) (Zzt): 60 Ohms
Supplier Device Package: DO-35
Power - Max: 500 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.5 V @ 100 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 2 µA @ 2 V
товару немає в наявності
BZX79-B5V1 Виробник : Nexperia Zener Diodes
BZX79B5V1 BZX79B5V1 Виробник : Taiwan Semiconductor BZX79B2V4%20SERIES_G2304.pdf Zener Diodes 5.1 Volt 500mW 2%