BZX84-A22,235
BZX84-A22,235 Nexperia USA Inc.
BZX84_SER.pdf
Виробник: Nexperia USA Inc.
Description: DIODE ZENER 22V 250MW TO236AB
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±1%
Package / Case: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 22 V
Impedance (Max) (Zzt): 55 Ohms
Supplier Device Package: TO-236AB
Grade: Automotive
Power - Max: 250 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 nA @ 700 mV
Qualification: AEC-Q101
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE ZENER 22V 250MW TO236AB, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±1%, Package / Case: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -65°C ~ 150°C, Voltage - Zener (Nom) (Vz): 22 V, Impedance (Max) (Zzt): 55 Ohms, Supplier Device Package: TO-236AB, Grade: Automotive, Power - Max: 250 mW, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 nA @ 700 mV, Qualification: AEC-Q101.
Інші пропозиції BZX84-A22,235
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BZX84-A22,235 BZX84-A22,235 Виробник : Nexperia BZX84_SER-1319896.pdf Zener Diodes 21.78V 0.01 55Ohm Diode