BZX84C24LT1G ON Semiconductor
| Кількість | Ціна |
|---|---|
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ONSEMI - BZX84C24LT1G - Zener-Diode, 24 V, 225 mW, SOT-23, 3 Pin(s), 150 °C, Oberflächenmontage, tariffCode: 85411000, Bauform - Diode: SOT-23, rohsCompliant: YES, Diodenmontage: Oberflächenmontage, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Qualifikation: AEC-Q101, isCanonical: N, usEccn: EAR99, euEccn: NLR, Verlustleistung: 225mW, Anzahl der Pins: 3Pin(s), Produktpalette: BZX84CxxxLT1G, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Betriebstemperatur, max.: 150°C, Zener-Spannung, nom.: 24V, SVHC: No SVHC (25-Jun-2025).
| Фото | Назва | Виробник | Інформація |
Доступність |
Ціна | ||||||||||||||||||||
Diode Zener Single 24V 5% 300mW 3-Pin SOT-23 T/R |
на замовлення 60000 шт: термін постачання 21-31 дні (днів) |
BZX84C24LT1G | Виробник : onsemi |
Description: DIODE ZENER 24V 250MW SOT23-3Packaging: Tape & Reel (TR) Tolerance: ±6% Package / Case: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 Mounting Type: Surface Mount Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ) Voltage - Zener (Nom) (Vz): 24 V Impedance (Max) (Zzt): 70 Ohms Supplier Device Package: SOT-23-3 (TO-236) Part Status: Active Power - Max: 250 mW Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 nA @ 16.8 V |
Description: ONSEMI - BZX84C24LT1G - Zener-Diode, 24 V, 225 mW, SOT-23, 3 Pin(s), 150 °C, OberflächenmontagetariffCode: 85411000 Bauform - Diode: SOT-23 rohsCompliant: YES Diodenmontage: Oberflächenmontage hazardous: false rohsPhthalatesCompliant: YES Qualifikation: AEC-Q101 isCanonical: Y usEccn: EAR99 euEccn: NLR Verlustleistung: 225mW Anzahl der Pins: 3Pin(s) Produktpalette: BZX84CxxxLT1G productTraceability: Yes-Date/Lot Code Betriebstemperatur, max.: 150°C Zener-Spannung, nom.: 24V SVHC: No SVHC (25-Jun-2025) |
Description: DIODE ZENER 24V 250MW SOT23-3Packaging: Cut Tape (CT) Tolerance: ±6% Package / Case: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 Mounting Type: Surface Mount Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ) Voltage - Zener (Nom) (Vz): 24 V Impedance (Max) (Zzt): 70 Ohms Supplier Device Package: SOT-23-3 (TO-236) Part Status: Active Power - Max: 250 mW Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 nA @ 16.8 V |
Zener Diodes 24V 250mW |
SOT23 Група товару: Стабілітрони Од. вим: шт |
на замовлення 5 шт: термін постачання 5 дні (днів) |
| BZX84C24LT1G |
24V 5%, 0.25W, SOT-23 (SMD) Група товару: Стабілітрони Од. вим: шт |