Продукція > DIODES > BZX84-C7V5-7
BZX84-C7V5-7 DIODES
Виробник: DIODES
на замовлення 198000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE ZENER 7.5V 300MW SOT23-3, Tolerance: ±6%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ), Voltage - Zener (Nom) (Vz): 7.5 V, Impedance (Max) (Zzt): 15 Ohms, Supplier Device Package: SOT-23-3, Part Status: Discontinued at Digi-Key, Power - Max: 300 mW, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 1 µA @ 5 V.
Інші пропозиції BZX84-C7V5-7
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BZX84C7V5-7 BZX84C7V5-7 Виробник : Diodes Zetex ds18001.pdf Diode Zener Single 7.5V 6.04% 350mW 3-Pin SOT-23 T/R
товару немає в наявності
BZX84C7V5-7 BZX84C7V5-7 Виробник : Diodes Incorporated ds18001.pdf Description: DIODE ZENER 7.5V 300MW SOT23-3
Tolerance: ±6%
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 7.5 V
Impedance (Max) (Zzt): 15 Ohms
Supplier Device Package: SOT-23-3
Part Status: Discontinued at Digi-Key
Power - Max: 300 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 1 µA @ 5 V