BZX8450-B47R
BZX8450-B47R Nexperia USA Inc.
BZX8450_SER.pdf
Виробник: Nexperia USA Inc.
Description: BZX8450-B47/SOT23/TO-236AB
Tolerance: ±2%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: 150°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 47 V
Impedance (Max) (Zzt): 170 Ohms
Supplier Device Package: TO-236AB
Power - Max: 250 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 nA @ 32.9 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: BZX8450-B47/SOT23/TO-236AB, Tolerance: ±2%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: 150°C (TJ), Voltage - Zener (Nom) (Vz): 47 V, Impedance (Max) (Zzt): 170 Ohms, Supplier Device Package: TO-236AB, Power - Max: 250 mW, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 nA @ 32.9 V.
Інші пропозиції BZX8450-B47R
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BZX8450-B47R BZX8450-B47R Виробник : Nexperia BZX8450_SER.pdf Zener Diodes ZENER SOT-23 .25W 47V