Продукція > MOSLEADER > BZX84C6V8-ML
BZX84C6V8-ML
BZX84C6V8-ML MOSLEADER
Виробник: MOSLEADER
Description: 0.35W 6.8V 0.01A SOT23
Packaging: Tape & Reel (TR)
на замовлення 300000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 200
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 0.35W 6.8V 0.01A SOT23, Packaging: Tape & Reel (TR).