BZX84W-B24-QX
BZX84W-B24-QX Nexperia USA Inc.
BZX84W-Q_SER.pdf
Виробник: Nexperia USA Inc.
Description: DIODE ZENER 24V 275MW SOT323
Tolerance: ±2.08%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SC-70, SOT-323
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: 150°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 24 V
Impedance (Max) (Zzt): 70 Ohms
Supplier Device Package: SOT-323
Grade: Automotive
Power - Max: 275 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 nA @ 16.8 V
Qualification: AEC-Q101
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE ZENER 24V 275MW SOT323, Tolerance: ±2.08%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SC-70, SOT-323, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: 150°C (TJ), Voltage - Zener (Nom) (Vz): 24 V, Impedance (Max) (Zzt): 70 Ohms, Supplier Device Package: SOT-323, Grade: Automotive, Power - Max: 275 mW, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 nA @ 16.8 V, Qualification: AEC-Q101.
Інші пропозиції BZX84W-B24-QX
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BZX84W-B24-QX BZX84W-B24-QX Виробник : Nexperia BZX84W-Q_SER.pdf Zener Diodes ZENER SOT-323 .275W 24V