Продукція > NEXPERIA > BZX884-B68,315
BZX884-B68,315
BZX884-B68,315 Nexperia
BZX884_BC_SER.pdf
Виробник: Nexperia
Zener Diodes The factory is currently not accepting orders for this product.
на замовлення 9646 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 15
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE ZENER 68V 250MW DFN1006-2, Tolerance: ±2%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SOD-882, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -65°C ~ 150°C, Voltage - Zener (Nom) (Vz): 68 V, Impedance (Max) (Zzt): 240 Ohms, Supplier Device Package: DFN1006-2, Grade: Automotive, Power - Max: 250 mW, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 nA @ 47.6 V, Qualification: AEC-Q100.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BZX884-B68,315 BZX884-B68,315 Виробник : Nexperia USA Inc. BZX884_BC_SER.pdf Description: DIODE ZENER 68V 250MW DFN1006-2
Tolerance: ±2%
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 68 V
Impedance (Max) (Zzt): 240 Ohms
Supplier Device Package: DFN1006-2
Grade: Automotive
Power - Max: 250 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 nA @ 47.6 V
Qualification: AEC-Q100
на замовлення 80 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 12
Tolerance: ±2%
Mounting Type: Surface Mount
Grade: Automotive
Power - Max: 250 mW