BZX884S-C2V7YL
BZX884S-C2V7YL Nexperia USA Inc.
BZX884S_SER.pdf
Виробник: Nexperia USA Inc.
Description: DIODE ZENER 2.7V 365MW 2DFN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±7.04%
Package / Case: SOD-882
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: 150°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 2.7 V
Impedance (Max) (Zzt): 100 Ohms
Supplier Device Package: DFN1006BD-2
Power - Max: 365 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 20 µA @ 1 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE ZENER 2.7V 365MW 2DFN, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±7.04%, Package / Case: SOD-882, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: 150°C (TJ), Voltage - Zener (Nom) (Vz): 2.7 V, Impedance (Max) (Zzt): 100 Ohms, Supplier Device Package: DFN1006BD-2, Power - Max: 365 mW, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 20 µA @ 1 V.
Інші пропозиції BZX884S-C2V7YL
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BZX884S-C2V7YL BZX884S-C2V7YL Виробник : Nexperia USA Inc. BZX884S_SER.pdf Description: DIODE ZENER 2.7V 365MW 2DFN
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±7.04%
Package / Case: SOD-882
Mounting Type: Surface Mount
Power - Max: 365 mW