Продукція > AMPHENOL PROLABS > C-C142C13C14G1MBE
C-C142C13C14G1MBE
C-C142C13C14G1MBE Amphenol ProLabs
Виробник: Amphenol ProLabs
AC Power Leads 1m C14 Male to C13 Female Standard Commercial Temp 14 AWG 250V at 15A PVC SJT (Service Junior Thermoplastic) Blue Power Cable
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук