Продукція > AMPHENOL PROLABS > C-C142C13C14G250CBK
C-C142C13C14G250CBK
C-C142C13C14G250CBK Amphenol ProLabs
Виробник: Amphenol ProLabs
AC Power Leads 2.5m C14 Male to C13 Female Standard Commercial Temp 14 AWG 250V at 15A PVC SJT (Service Junior Thermoplastic) Black Power Cable
Написати відгук