Продукція > AMPHENOL PROLABS > C-C142C13C14G3FBK
C-C142C13C14G3FBK
C-C142C13C14G3FBK Amphenol ProLabs
Виробник: Amphenol ProLabs
AC Power Leads 3ft C14 Male to C13 Female Standard Commercial 14 AWG 250V at 15A PVC SJT (Service Junior Thermoplastic) Black Power Cable
Написати відгук