Продукція > AMPHENOL PROLABS > C-C142C13C14G4FGN
C-C142C13C14G4FGN
C-C142C13C14G4FGN Amphenol ProLabs
Виробник: Amphenol ProLabs
AC Power Leads 4ft C14 Male to C13 Female Standard Commercial 14 AWG 250V at 15A PVC SJT (Service Junior Thermoplastic) Green Power Cable
Написати відгук