Продукція > AMPHENOL PROLABS > C-C142C19I14G6FYW
C-C142C19I14G6FYW
C-C142C19I14G6FYW Amphenol ProLabs
Виробник: Amphenol ProLabs
AC Power Leads 6ft C14 Male to C19 Female Industrial Grade 14 AWG 250V at 15A PVC SJT (Service Junior Thermoplastic) Yellow Power Cable
Написати відгук