Продукція > AMPHENOL PROLABS > C-C202C13C14G5FBK
C-C202C13C14G5FBK Amphenol ProLabs
Виробник: Amphenol ProLabs
AC Power Leads 5ft C20 Male to C13 Female Standard Commercial Temp 14 AWG 250V at 15A PVC SJT (Service Junior Thermoplastic) Black Power Cable
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук