Продукція > EYANG TECHNOLOGY > C0201C0G2R4C500NTA
C0201C0G2R4C500NTA
C0201C0G2R4C500NTA EYang Technology
C0201C0G2R4C500NTA.pdf
Виробник: EYang Technology
Description: MLCC C0G 2.4pF 0.25pF 50V 0201 S
Tolerance: ±0.25pF
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 0201 (0603 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.013" (0.33mm)
Capacitance: 2.4 pF
на замовлення 1500000 шт:
Написати відгук
Description: MLCC C0G 2.4pF 0.25pF 50V 0201 S, Tolerance: ±0.25pF, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 0201 (0603 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.013" (0.33mm), Capacitance: 2.4 pF.