Продукція > EYANG TECHNOLOGY > C0201X5R224K250NTF
C0201X5R224K250NTF
C0201X5R224K250NTF EYang Technology
C0201X5R224K250NTF.pdf
Виробник: EYang Technology
Description: MLCC X5R 220nF 10% 25V 0201 SMD
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 25V
Package / Case: 0201 (0603 Metric)
Temperature Coefficient: X5R
Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.015" (0.39mm)
Capacitance: 220 nF
на замовлення 150000 шт:
Написати відгук
Description: MLCC X5R 220nF 10% 25V 0201 SMD, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 25V, Package / Case: 0201 (0603 Metric), Temperature Coefficient: X5R, Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.015" (0.39mm), Capacitance: 220 nF.